odeslat
registrovat se
přihlásit se
VYPRÁVĚNÍ
ODMĚNY
KNIHOVNA
ARCHIV
MAPA
PLÁN
HRÁČI
HRA
Profil
Můj tým
Můj diář
Můj kompas
Můj zápisník
Moje fotoknihy
Mé konto
Mé příběhy
Plyšák Méďa Míša vypráví a svůj den tak oslaví...
 Na Plyšácích jako parťácích je skvělé, že s vámi můžou i do postele. A můžete jim vyprávět cokoliv a oni vám to budou věřit!

Zkuste se posadit a uši nastražit! O čem to dneska bude? Vždyť obloha je všude! Chcete pohádku nebo čistou pravdu o Životě mezi nebem a zemí? Zkusíme to od střechy po přízemí. Třeba to v klidné změní spaní a hned ráno odstartujem do dalšího hraní!  Když se řekne hrát si a sladit sny s realitou, tak přesně tím vyprávěním a nasloucháním najdeme všichni ty, co s námi budou řádit! Slavení dne je před spaním poděkování za nové příběhy a nová přání. A nějaký Plyšák Expert Všeználek bydlí v každé Rodině! a přitulí se na požádání! Přitulí Vás nebo Vy jeho moc rádi. Nebo mámě na klíně? Usnete v peřině v té pravé spávné vteřině. Všechno chce své pravé místo a svůj pravý čas a On i Děti rády slyší vaše slova i váš hlas :-)
Míša Machartová 01.04.2019 Pohádky z Království Vzduchu
Už se dostalo k vašemu uchu, že existuje pohádkové království? Království zasvěcené Vzduchu? Píšou se tam pohádky, co jsou jen těžko k uvěření. Ale každý ví, že bez pohádky není nic, co svět k lepšímu změní. Občas se přižene mrak a dojde k oblohy zatažení a občas jednou za den se Země otočí a nastane i potemnění. Na hraně světla a stínu se nejlépe pozná, co se chystá nového a do dračích a lidských příběhu se můžete vydat nebo pozvat i své děti nebo známého....
© 2016
mapa webu
AeroLife
o nás
ke stažení
vzkazy
kontakt
eshop