odeslat
registrovat se
přihlásit se
VYPRÁVĚNÍ
ODMĚNY
KNIHOVNA
ARCHIV
MAPA
PLÁN
HRÁČI
HRA
Profil
Můj tým
Můj diář
Můj kompas
Můj zápisník
Moje fotoknihy
Mé konto
Mé příběhy
Odměnit se navzájem znamená...
ODMĚNA  je jako generační obměna. Bavit se SÁM NA SOBĚ! Hra Aero Junior má svůj POKLAD. Je to bohatství posbírané cestou od dětství do dětství a je převedeno do čokoládových mincí. Jejich hodnota není krytá zlatem, ale něčím mnohem cenějším. Je to čas a zkušenosti lidí, kteří na jeho shromažďování spolupracovali a spolupracují s novými Aero Juniory už 100.let! Každý má na startu Života a i této hry přiděleny dva pytlíky. Jeden se jmenuje Štěstí a druhý Zkušenost. To, jak rychle? nebo pomalu? se jeden vyprazdňuje a druhý plní velkým bohatstvím neví a neřídí nikdo z nás. Proto jsme zavedli Aero Mince,abychom mohli odměňovat, poděkovat a předávat si hodnotu jinak, než vyčíslenou penězi. Čokoláda má vonět a být za odměnu a vyžaduje neustálou obměnu! Nejde schovávat do nekonečna a není archivní. Navíc : Naše Aero Mince tají na Slunci žáru jako vosk na Icarových křídlech. To proto, abychom nezapomněli, jak chutná úspěch a jak a čím se naplňuje naše poslání při zvládání výzev a strachu :-)
Časté otázky na AeroMince
Co je to Aero Mince? 3Aero je čokoládový penízek s obsahem báječné belgické čokolády od Čokoládovny Fikar. Tato mince slouží k odměňování dětí během AeroGames a při setkáních s Tetou Míšou v letecké školce a hře AeroJunior pro pokročilejší borce. Buď se sní nebo se za něco vymění. Kdo jí může získat? Děti nebo rodiče zapojení ve hře AeroJuniror a účastníci našich dětských a juniorských AeroGames. Kdy a Kde se s ní setkáme? Na akcích AeroJuniorsKlubu nebo při vyplácení odměn za speciální úkoly a soutěže.Lze jí zakoupit i pro "domácí účely"a odměny ve vlastní rodinné hře okolo létání. A pak je použít pro plnění přání, na které peníze nejsou vhodná měna nebo nestačí, protože jsou k nezaplacení a tak výjimečné, že peníze jsou zbytečné. Jak se s ní dá zaplatit? Záleží na službách, které jsou k nezaplacení a přesto toužíte někoho odměnit. Třeba za spolupráci s Létajícíími Plyšáky nebo jinou pomoc, která není v žádném ceníku, protože je výjimečná a určená především dětem. 
Tuto stránku pro Tebe právě připravujeme. Omluv prosím trochu toho stavebního prachu či ruchu a přijď se na nás podívat za krátký čas ... ;)
© 2016
mapa webu
AeroLife
o nás
ke stažení
vzkazy
kontakt
eshop