odeslat
registrovat se
přihlásit se
VYPRÁVĚNÍ
ODMĚNY
KNIHOVNA
ARCHIV
MAPA
PLÁN
HRÁČI
HRA
Profil
Můj tým
Můj diář
Můj kompas
Můj zápisník
Moje fotoknihy
Mé konto
Mé příběhy
Co se plánuje pro leteckou rodinu...
Letecký diář je něco jako LETOVÝ PLÁN a ten znamená, že si plánujeme trasu, čas a akce, kterých bychom se rádi zúčastnili. Mění ho počasí, palivo a nebo my sami. Dispečeři mají vědět, co chystáme a pak jim dáme zprávu, kde jsme a jak na tom jsme. Zápisník letů jako náš AeroLogBook pak obsahuje záznamy o tom, co jsme uletěli a co tam všechno zažili. Předáváme si prostřednictvím svých diářů nápady na výlety, slety, akce a atrakce vhodné pro děti a rodiče. Je jich tolik, že sem se všechny nevejdou. UČÍME SE ale společně vejít se na oblohu a hospodařit s časem i prostorem. 
Míša Machartová 31.08.2019 00:00 Srpen je měsíc na téma - LETECKÉ PUTOVÁNÍ
někdo cestuje letadlem, někdo létá vlastním letadlem. Někdo jezdí nebo létá za letadly a jiní se bez letadel neobejdou. Třeba proto, že honí čas a nebo že čas honí je...tak dlouho, než přijdou na to, že když někdo nestíhá, tak základem stíhání je zpomalit! Putování křížem krážem za přáteli po letištích, k vodě, po horách ... máme 21 létacích hraček a strojů ve znaku, co nám umožňují cestovat nebo se dívat z výšky nebo za nimi do výšky. A mít vítr ve vlasech? To jde i na kole. Stejně jako mít letadlo v nějaké stodole. Už je nás tolik, že nestačí jedno léto na to, abychom se vzájemně navštívili :-)
Míša Machartová 01.09.2019 00:00 Babolety 2019 aneb více o létajících učitelkách
Školní rok zahájíme tak, že zkusíme najít cestu do oblak! Nebo se aspoň proženeme po letištní dráze a budeme si povídat o odvaze :-)
Míša Machartová 30.09.2019 00:00 Září je měsíc na téma TAJEMSTVÍ KŘÍDEL
Odstartovala škola! pro někoho do konce sezóny ještě letecký kurz...jiní míří do školních lavic. Tam se budeme rozhodovat, kam vlastně míříme a jak vysoko poletíme a co se všechno chceme naučit. jeden filosof řekl, že "praxe je nejlepší učitelka" a my proto zahájíme tento měsíc setkáním s létajícícmi učitelkami a budeme si i povídat o tom, co je praxe naučila...a do toho můžeme hledat způsoby, jak pozměnit školní osnovy, aby létání mohlo být součástí základního - středního i vysokého vzdělání! Už v tom máme pokroky a i doma můžeme být proroky :-)
Míša Machartová 05.10.2019 00:00 Drakiáda letiště Hosín
Jedenkrát do roka létat tam, kam draci jinak nesmí!
Míša Machartová 31.10.2019 00:00 Měsíc říjen je téma DRACI S DRAKY
Je jasný, kdo byl v létání první. jaké bylo první létání? kde jsou draci k doptání a co všechno už draci dnes umí! To se jeden diví a bez pochybností nás nosí už od dětství do radostí. A je jich tolik druhů! a umějí učit rovnováhu, o počasí, o větru a už vůbec nejsou jen do větru ve svetru a můžou s nimi i malí draci dělat velké skoky a ... je to senzace, kam se s nimi všude může a jak to s nimi po vodě i po sněhu klouže. Draci naučili lidi létat. nevěříte? TAK ASI JEN MÁLO VÍTE!

Plány Aerojunior

31.08.2019
Srpen je měsíc na téma - LETECKÉ PUTOVÁNÍ
01.09.2019
Babolety 2019 aneb více o létajících učitelkách
30.09.2019
Září je měsíc na téma TAJEMSTVÍ KŘÍDEL
05.10.2019
Drakiáda letiště Hosín
31.10.2019
Měsíc říjen je téma DRACI S DRAKY
© 2016
mapa webu
AeroLife
o nás
ke stažení
vzkazy
kontakt
eshop