odeslat
registrovat se
přihlásit se
VYPRÁVĚNÍ
ODMĚNY
KNIHOVNA
ARCHIV
MAPA
PLÁN
HRÁČI
HRA
Profil
Můj tým
Můj diář
Můj kompas
Můj zápisník
Moje fotoknihy
Mé konto
Mé příběhy
Archivní je vše, co se povedlo...a JAK se to dělo. 
Archiv je taková sbírka všeho, co stojí za uložení a pamatování. Můžou to být zápisky z tvého Zápisníku a všechny nápady, co se povedlo a JAK to šlo realizovat. Můžeš archivovat i způsob, JAK na něco teprve chystáš a můžeš o tom napsat. Jsou to i samolepky, podpisy, foto-úlovky z akcí. Archivní je to, co se povedlo i když se u toho něco nepovedlo. Určitě u toho bylo a je Štěstí a přišla i nová Zkušenost. TO všechno může být pro radost a zvědavost a VÝZVA pro ostatní rodiny a kamarády. Žijeme okolo létání každý den! Máme proto času dost a trénujeme priority! Zápisky vedme pro své děti, protože všechno si přeci nevezmeme pak na Věčnost :-) na cestu si lze vzít jen to, co je lehké a bylo to pro RADOST! Takže zážitky a vděčnost...takže DĚKUJEME
Míša Machartová 04.01.2021 Leden je zase první! Takže nejdřív KUFR NA NÁPADY
Každá firma (skoro) začíná rok inventurou. My jsme rodina, takže skoro firma a děláme to s kufrem na nápady stejně! Pořád stejně už mnoho let. Je zajímavé zjistit, že děti mají podobná přání a nápady jako jejich rodiče. Někdy o tom ani nevědí. Proto je dobré, když o svých plánech a přáních víme navzájem. Protože si můžeme pomoct je splnit. Ještě za života všech nebo i jako štafetu. Jsou to světýlka na cestě. Podobně jako hvězdy na nebi :-) letový plán vždycky pak ještě ovlivní počasí! Takže krabice - nápady a plán kam na jejich splnění. To je ta zásadní otázka ledna 2021 KAM NÁS TO LETOS PUSTÍ!?
Míša Machartová 01.01.2021 Téma roku 2021 - Navigace! a hvězdy...nebo opačně?
Téma 2021. Na obrázku. Jak příznačné pro nový tento rok!
Citát instruktorsky padackovy "Nemuzu Ti nic slíbit...zkus přesto věřit.. "
Takhle naviguji hvězdy..sviti..davaji tím vědět,že mají ještě Sílu a vliv na Počasí:-) Stát se pilotem (a dobrým clovekem) znamená, že se dokážu smířit s realitou, že nejlepší cesta nemusí být nejkratší. Učíme se cestou hvězdné kouzlo nejlepší stopy. Kličkování mezi hranicemi možného a počasí. Lidské hvězdy, ktere žijí v prostoru plném hvězd!
Míša Machartová 01.12.2020 Vyprávěj o roce 2020
Téma Sluníčko a 4 živly. Naplánováno bylo pro rok 2020 mnoho, stihlo se vše, co šlo. V zimě jsme našli nové působiště pro zimní leteckou školku v údolí Pinzgau. Na jaře jsme neztratili hlavu a přešli na individuální výcvik a ještě větší orientaci na letecké rodiny. Před létem ještě nešlo vše, prázdniny jsme proto upravili na akce pro menší skupiny dětí. Letadélko Káně Hugo opět vzlétlo s dětmi v Toužimi a na podzim jsme stihli drakijádu tak akorát včas! Než jsme se znovu uchýlili domů na letiště a pokračovali se 4živly a Sluníčkem jako parťáky, co tu pro nás budou vždy a všude. Ať bude co bude nebo nebude. Je čas vyprávět...jaký je a může být náš svět!
© 2016
mapa webu
AeroLife
o nás
ke stažení
vzkazy
kontakt
eshop